TV spored ŠPORT TV 3


21. oktober 2020 - 27. oktober 2020
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
01:15 Nogomet: Slavia Praha - Teplice, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
06:45 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
07:45 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
09:45 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
11:30 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
13:30 Nogomet: Auxerre - Troyes, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
15:15 Hokej na ledu: Finale: Tampa Bay - Dallas, druga tekma, danes
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
17:10 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:00 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
19:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
20:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
21:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes
23:20 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, danes