TV spored ŠPORT TV 3


5. december 2019 - 11. december 2019
00:15 Strelstvo: Zračna pištola 10m, ženske, ponovitev
00:15 Strelstvo: Zračna pištola 10m, ženske, ponovitev
00:15 Strelstvo: Zračna pištola 10m, ženske, ponovitev
00:15 Strelstvo: Zračna pištola 10m, ženske, ponovitev
00:15 Strelstvo: Zračna pištola 10m, ženske, ponovitev
01:00 Strelstvo: Zračna pištola 10m, moški, ponovitev
01:00 Strelstvo: Zračna pištola 10m, moški, ponovitev
01:00 Strelstvo: Zračna pištola 10m, moški, ponovitev
01:00 Strelstvo: Zračna pištola 10m, moški, ponovitev
01:00 Strelstvo: Zračna pištola 10m, moški, ponovitev
01:45 Rea Kolbl, ponovitev
01:45 Rea Kolbl, ponovitev
01:45 Rea Kolbl, ponovitev
01:45 Rea Kolbl, ponovitev
01:45 Rea Kolbl, ponovitev
02:00 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
02:00 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
02:00 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
02:00 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
02:00 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
03:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
03:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
03:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
03:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
03:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
05:00 Odbojka: Arkas Spor - Bursa B.Sehir Bld., ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
06:45 Rokomet: Montpellier - Aix, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
08:15 Rokomet: St. Raphael - Chambery, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
09:45 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
11:15 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:45 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
14:15 Rokomet: Magdeburg - Fuchse Berlin, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
15:45 Rokomet: Nordhorn-Lingen - Flensburg, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
17:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
19:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
20:40 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, živo
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes
22:45 Nogomet: Dinamo - Hajduk, danes