TV spored ŠPORT TV 3


16. november 2019 - 22. november 2019
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
00:30 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
02:15 Košarka: Unics Kazan - Joventut, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:00 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
04:30 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
05:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
06:30 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
08:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
09:30 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
11:00 Odbojka: Fenerbahče - Galatasaray, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
12:45 Košarka: Venice - Limoges, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
14:30 Košarka: Maccabi Rishon - Andorra, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
16:15 Košarka: Brescia - Darussafaka, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
18:00 Košarka: Galatasaray - Budućnost, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
19:45 Košarka: Partizan - Lokomotiv Kuban, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
21:30 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
23:15 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev