TV spored ŠPORT TV 3


18. november 2019 - 24. november 2019
01:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
01:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
01:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
01:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
01:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
05:00 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
06:00 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
07:00 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
08:00 Rokomet: Bucuresti - Rostov-Don, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
09:30 Rokomet: Most - Savehof, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
11:00 Rokomet: Rail Cargo Hungaria - Podravka, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
14:00 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Los Angeles, danes
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
17:25 Odbojka: Galatasaray - Fenerbahče, živo
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
19:30 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, ponovitev
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
20:25 Nogomet: Eupen - Anderlecht, živo
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
22:30 Nogomet: Napoved 11. kola, ponovitev
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes
23:00 Nogomet: Nantes - Monaco, danes