TV spored ŠPORT TV 1


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
01:30 Nogomet: Reims - Strasbourg, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
03:30 Rokomet: Dunkerque - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Hellas Verona, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:45 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
10:30 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
12:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:15 Nogomet: 6. oddaja, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
14:45 Nogomet: Torino - Lazio, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
16:45 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
18:30 Nogomet: Vrhunci 28. kola, ponovitev
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
19:25 Nogomet: Inter - Brescia, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
21:30 Nogomet: SPAL - Milan, živo
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes
23:45 Nogomet: Fiorentina - Sassuolo, danes