TV spored ŠPORT TV 1


27. januar 2022 - 2. februar 2022
00:30 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
00:30 Nogomet: Bayer Leverkusen - Greuther Furth, ponovitev
02:30 Nogomet: Najboljše v novembru, ponovitev
02:30 Nogomet: Najboljše v novembru, ponovitev
02:30 Nogomet: Najboljše v novembru, ponovitev
02:30 Nogomet: Najboljše v novembru, ponovitev
02:30 Nogomet: Najboljše v novembru, ponovitev
03:00 Nogomet: St. Pauli - Schalke, ponovitev
03:00 Nogomet: St. Pauli - Schalke, ponovitev
03:00 Nogomet: St. Pauli - Schalke, ponovitev
03:00 Nogomet: St. Pauli - Schalke, ponovitev
03:00 Nogomet: St. Pauli - Schalke, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Kitzbuhel, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
07:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Bayern Munchen, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:00 Avtomobilizem: 12. oddaja, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
09:30 Hokej na ledu: Olimpija - Dornbirn, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
11:30 Nogomet: Celje - Maribor, ponovitev
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
13:25 Nogomet: Heidenheim - Regensburg, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
15:25 Nogomet: Stuttgart - Hertha, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
17:25 Nogomet: Borussia Monchengladbach - Freiburg, živo
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: UIM XCAT World Championship, ponovitev
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
19:40 Košarka: Napoli - Cremona, živo
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
21:45 Nogomet: Feyenoord - Fortuna Sittard, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes
23:45 Košarka: Tortona - Fortitudo Bologna, danes