Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 00:15 Košarka: Wroclaw - Bourg-en-Bresse, ponovitev
  • 00:15 Košarka: Wroclaw - Bourg-en-Bresse, ponovitev
  • 00:15 Košarka: Wroclaw - Bourg-en-Bresse, ponovitev
  • 00:15 Košarka: Wroclaw - Bourg-en-Bresse, ponovitev
  • 00:15 Košarka: Wroclaw - Bourg-en-Bresse, ponovitev
  • 02:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 02:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 02:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 02:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 02:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 04:00 Nogomet: Feyenoord - PSV, ponovitev
  • 04:00 Nogomet: Feyenoord - PSV, ponovitev
  • 04:00 Nogomet: Feyenoord - PSV, ponovitev
  • 04:00 Nogomet: Feyenoord - PSV, ponovitev
  • 04:00 Nogomet: Feyenoord - PSV, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Hamburg - Prometey, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Maribor - Olimpija, ponovitev
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Norveška - Danska, živo
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 12:55 Floorball: Slovaška - Singapur, živo
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Reyer Venezia - London, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 17:45 Košarka: Studio pred Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 18:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:30 Košarka: Studio po Cedevita Olimpija - Hapoel, živo
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 20:55 Košarka: Gran Canaria - Aris, živo
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev