Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 01:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 01:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 01:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 01:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 01:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 06:00 Košarka: Gran Canaria - Aris, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 08:00 Nogomet: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, ponovitev
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Finska - Poljska, živo
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci prvega dne, ponovitev
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 12:55 Floorball: Četrtfinale: Švedska - Latvija, živo
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 15:00 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 16:45 Nogomet: Studio pred Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 17:30 Nogomet: Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:30 Nogomet: Studio po Olimpija - Bravo, živo
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 19:45 Ekstremni športi: 44. oddaja, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:15 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:30 Futsal: 10. oddaja, prvič
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 20:55 Nogomet: Feyenoord - Volendam, živo
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev
  • 23:00 Nogomet: Leipzig - Heidenheim, ponovitev