Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 01:00 Nogomet: PSV - Heerenveen, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: PSV - Heerenveen, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: PSV - Heerenveen, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: PSV - Heerenveen, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: PSV - Heerenveen, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Stuttgart - Werder Bremen, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Stuttgart - Werder Bremen, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Stuttgart - Werder Bremen, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Stuttgart - Werder Bremen, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Stuttgart - Werder Bremen, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Lietkabelis - Budućnost, ponovitev
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 06:55 Floorball: Četrtfinale: Švica - Slovaška, živo
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:30 Gorsko kolesarstvo: Savdska Arabija, Vrhunci, ponovitev
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 09:55 Floorball: Četrtfinale: Češka - Danska, živo
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 12:00 Avtomobilizem: Čile, vrhunci drugega dne, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Bochum - Wolfsburg, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Vrhunci 13. kola, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Olimpija - Bravo, ponovitev
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:00 Nogomet: 18. oddaja, prvič
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 18:25 Nogomet: Hannover - Karlsruher, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 20:25 Nogomet: Hoffenheim - Bochum, živo
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev
  • 22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Hapoel, ponovitev