TV spored ŠPORT TV 1


8. avgust 2020 - 14. avgust 2020
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
01:30 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
03:30 Rokomet: Montpellier - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Cagliari, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Brescia, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
10:30 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
12:30 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:00 Gorski teki: 5. oddaja, prvič
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
15:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
17:30 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
19:25 Nogomet: SPAL - Udinese, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
21:30 Nogomet: Hellas Verona - Inter, živo
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Lazio, ponovitev