Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: AZ Alkmaar - Almere City, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Ajax - Sparta Rotterdam, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: Wolfsburg - Freiburg, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 13:30 Košarka: Hopsi Polzela - Krka, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 15:00 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Ekstremni športi: 45. oddaja, ponovitev
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 17:55 Rokomet: Legionowo - Chrobry Glogow, živo
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 19:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 20:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, prvič
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 21:45 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 23:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev