Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 1

3. marec 2024 - 9. marec 2024

  • 00:00 Rokomet: Huesca - Barcelona, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Huesca - Barcelona, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Huesca - Barcelona, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Huesca - Barcelona, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Huesca - Barcelona, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 01:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Köln - Mainz, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Köln - Mainz, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Köln - Mainz, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Köln - Mainz, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Köln - Mainz, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 05:00 Hokej na ledu: Jesenice - Merano, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 07:00 Nogomet: Union Berlin - Borussia Mönchengladbach, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:00 Nogomet: 18. oddaja, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 09:30 Košarka: LTH Castings - Rogaška, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 11:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Bayern München, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 13:00 Nogomet: Borussia Dortmund - Leipzig, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 14:45 Nogomet: Koper - Olimpija, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 16:45 Nogomet: Vrhunci 14. kola, ponovitev
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:45 Futsal: Vrhunci, prvič
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 17:55 Košarka: Wolves - Hapoel, živo
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:00 Ekstremni športi: 49. oddaja, ponovitev
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 20:25 Košarka: Paris - Reyer Venezia, živo
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev
  • 22:30 Nogomet: Stuttgart - Bayer Leverkusen, ponovitev