TV spored ŠPORT TV 1


19. junij 2019 - 25. junij 2019
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
00:15 Nogomet: Chievo - Lazio, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
02:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
04:30 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Frosinone, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Cagliari - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Sampdoria, ponovitev
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
12:30 Kolesarstvo: Vrhunci tretjega dneva, prvič
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
13:30 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:15 Motokros: Motokros Magazin, VN Rusije, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
15:45 Nogomet: Brazilija - Honduras, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:45 Ekstremni športi: 12. oddaja, ponovitev
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
17:55 Košarka: Slovenija - Slovaška, živo
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
20:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Juventus - Inter, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
22:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev