TV spored ŠPORT TV 1


5. december 2019 - 11. december 2019
00:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
00:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
00:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
00:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
00:00 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
02:05 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, živo
02:05 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, živo
02:05 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, živo
02:05 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, živo
02:05 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, živo
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - SPAL, ponovitev
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
06:55 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, prvič
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
07:45 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, živo
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:30 Ekstremni športi: 7. oddaja, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
08:45 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
10:30 Nogomet: Napoli - Genoa, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
12:30 Nogomet: Inter - Hellas Verona, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
14:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
15:30 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
17:25 Košarka: Unics Kazan - Nanterre, živo
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:25 Košarka: Vrhunci, prvič
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:40 Jan Pancar, ponovitev
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
19:55 Košarka: Partizan - Vilnius, živo
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev
22:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, ponovitev