TV spored ŠPORT TV 1


5. december 2019 - 11. december 2019
00:45 Nogomet: Amiens - Strasbourg, ponovitev
00:45 Nogomet: Amiens - Strasbourg, ponovitev
00:45 Nogomet: Amiens - Strasbourg, ponovitev
00:45 Nogomet: Amiens - Strasbourg, ponovitev
00:45 Nogomet: Amiens - Strasbourg, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
03:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
03:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
03:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
03:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
03:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:00 Reli: Pregled sezone, ponovitev
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
07:55 Nogomet: Central Coast Mariners - Western United, živo
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
10:30 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, ponovitev
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
12:25 Nogomet: Bologna - Parma, živo
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 52. oddaja, ponovitev
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
14:55 Nogomet: Roma - Brescia, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
16:55 Rokomet: Celje - Pick Szeged, živo
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:45 Jan Pancar, ponovitev
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
18:55 Rokomet: Kadetten Schaffhausen - Kristianstad, živo
20:40 Nogomet: Lecce - Cagliari, živo
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
20:40 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:05 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:10 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo
23:05 Hokej na ledu: Florida - Buffalo, živo