TV spored ŠPORT TV 1


27. marec 2020 - 2. april 2020
01:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
10:35 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 3. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
11:30 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:25 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
16:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:05 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 5. del, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:00 Futsal: 25. oddaja, prvič
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev