TV spored ŠPORT TV 1


25. oktober 2020 - 30. oktober 2020
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
00:15 Nogomet: Lens - Bordeaux, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
02:00 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
05:00 Nogomet: Rennes - Monaco, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
08:45 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
16:15 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
18:00 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:00 Nogomet: Napoved 2. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 5. kola, prvič
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
20:55 Nogomet: Lille - Nantes, živo
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev
23:00 Nogomet: Milan - Bologna, ponovitev