TV spored ŠPORT TV 1


4. december 2020 - 10. december 2020
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
07:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Crotone - Lazio, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
11:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Mantove, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Mantove, 2. dirka, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
18:55 Nogomet: Lens - Nantes, živo
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:00 Nogomet: 8. oddaja, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:30 Košarka: Vrhunci, prvič
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
21:45 Avtomobilizem: 2. oddaja, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:15 Jadranje: Vrhunci tedna, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
22:45 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev