TV spored ŠPORT TV 1


6. december 2023 - 12. december 2023
00:30 Rokomet: Granollers - Atletico Valladolid, ponovitev
00:30 Rokomet: Granollers - Atletico Valladolid, ponovitev
00:30 Rokomet: Granollers - Atletico Valladolid, ponovitev
00:30 Rokomet: Granollers - Atletico Valladolid, ponovitev
00:30 Rokomet: Granollers - Atletico Valladolid, ponovitev
02:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
02:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
02:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
02:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
02:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 46. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 46. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 46. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 46. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 46. oddaja, ponovitev
03:00 Košarka: Budućnost - Trento, ponovitev
03:00 Košarka: Budućnost - Trento, ponovitev
03:00 Košarka: Budućnost - Trento, ponovitev
03:00 Košarka: Budućnost - Trento, ponovitev
03:00 Košarka: Budućnost - Trento, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
05:00 Košarka: London - Cedevita Olimpija, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:00 Nogomet: 16. oddaja, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
07:30 Košarka: Krka - Šenčur, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
09:00 Nogomet: Slovenija - Kazahstan, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
11:00 Nogomet: Köln - Bayern München, ponovitev
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
12:55 Košarka: Rogaška - Kranj, živo
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:00 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
15:25 Nogomet: Wolfsburg - Leipzig, živo
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
17:30 Ekstremni športi: 47. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:00 Ekstremni športi: 43. oddaja, prvič
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
18:25 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Stuttgart, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
20:25 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Schalke, živo
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes
22:30 Nogomet: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, danes