TV spored ŠPORT TV 1


4. december 2020 - 10. december 2020
00:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
03:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
03:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
03:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
03:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
03:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Fiorentina - Benevento, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
09:00 Nogomet: Hellas Verona - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
11:00 Nogomet: Spezia - Atalanta, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Juventus - Cagliari, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
19:00 Avtomobilizem: Grobnik, Vrhunci, ponovitev
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:00 Futsal: 13. oddaja, prvič
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
20:30 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
21:00 Nogomet: Napoli - Milan, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
23:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev