TV spored ŠPORT TV 2


27. oktober 2020 - 2. november 2020
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Reims, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Nimes, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Marseille, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Andorra - Joventut, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
12:15 Košarka: Baskonia - Murcia, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
15:45 Atletika: Novo mesto, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
17:45 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:15 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
23:15 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev