TV spored ŠPORT TV 2


27. oktober 2020 - 2. november 2020
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
00:10 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:00 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Roma, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
03:15 Rokomet: PSG - Cesson Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
05:00 Nogomet: Benevento - Bologna, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
06:45 Nogomet: Sassuolo - Crotone, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
10:30 Nogomet: Gorica - Hajduk, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
12:30 Nogomet: Milan - Spezia, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
14:20 Nogomet: Vrhunci 3. kola, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
15:15 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
17:00 Nogomet: Fiorentina - Sampdoria, ponovitev
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
18:55 Speedway: Finale: Indianerna - Masarna, prva tekma, živo
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
19:10 Speedway: Polfinale: Masarna - Lejonen, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
21:00 Motokros: VN Evrope, 1. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
22:00 Motokros: VN Evrope, 2. dirka, ponovitev
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes
23:00 Košarka: Partizan - Venice, danes