TV spored ŠPORT TV 2


10. avgust 2020 - 16. avgust 2020
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Spartak - Veszprem, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Havre, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
05:00 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Angers, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
08:45 Košarka: Baskonia - Tenerife, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Burgos - Real Madrid, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:10 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:05 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
17:55 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
19:45 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
21:35 Nogomet: SPAL - Udinese, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:20 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev