TV spored ŠPORT TV 2


9. avgust 2020 - 15. avgust 2020
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:15 Ekstremni športi: 27. oddaja, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Beijing Sport University, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Valenciennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Nantes - Marseille, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
06:45 Nogomet: Bordeaux - Montpellier, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Zaragoza, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Roma - Parma, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Genoa - Napoli, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:05 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:55 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:50 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
18:50 Nogomet: Inter - Rijeka, živo
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:30 Dominika Čonč, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:45 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes
23:50 Nogomet: Juventus - Atalanta, danes