TV spored ŠPORT TV 2


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
01:15 Nogomet: PSG - Angers, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
03:05 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
10:45 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:40 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
13:40 Nogomet: Brazilija - Senegal, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
15:30 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
17:25 Plavanje: Berlin, prvi dan, živo
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
19:00 Nogomet: Vrhunci 7. kola, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
20:00 Rokomet: Flensburg - Zagreb, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Amiens - Marseille, ponovitev