TV spored ŠPORT TV 2


12. avgust 2020 - 18. avgust 2020
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Veszprem, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:15 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Nantes, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
06:45 Nogomet: Rennes - PSG, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
08:45 Košarka: Real Madrid - Valencia, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Andorra, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Fiorentina - Hellas Verona, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Švedske, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Švedske, druga dirka, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
18:00 Nogomet: Inter - Torino, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, danes