TV spored ŠPORT TV 2


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
00:45 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
02:30 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
04:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
06:45 Nogomet: Gorica - Rijeka, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
08:30 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
10:20 Nogomet: Energie Cottbus - Bayern, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
12:05 Nogomet: PSG - Nimes, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
13:55 Nogomet: Hallescher - Wolfsburg, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:25 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
16:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
19:35 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
23:15 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
23:20 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev