TV spored ŠPORT TV 2


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
01:05 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
03:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
05:00 Nogomet: Mlada Boleslav - Sparta Praha, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:40 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
10:50 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
11:20 Nogomet: Wehen Wiesbaden - Koln, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
14:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
15:50 Nogomet: Scunthorpe - Derby County, ponovitev
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
17:45 Plavanje: Singapur, prvi dan, danes
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
19:30 Nogomet: Salford City - Leeds, ponovitev
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
21:30 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, danes
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev
23:30 Nogomet: Uerdingen - Borussia Dortmund, ponovitev