TV spored ŠPORT TV 2


12. avgust 2020 - 18. avgust 2020
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
03:10 Nogomet: Guingamp - Troyes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Rennes, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
06:45 Nogomet: PSG - Toulouse, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
10:30 Košarka: Zaragoza - Gran Canaria, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Kitajske, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Kitajske, druga dirka, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
20:00 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Rijeka, ponovitev
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes
23:45 Nogomet: SPAL - Inter, danes