TV spored ŠPORT TV 2


18. november 2019 - 24. november 2019
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
00:30 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
02:30 Avtomobilizem: Jarama, vrhunci, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Čehovski Medvedi - Dinamo Bucuresti, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
06:30 Rokomet: Barcelona - Elverum, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
08:00 Rokomet: Kielce - Montpellier, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
09:30 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
11:00 Rokomet: Savehof - Krim, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
12:30 Rokomet: Minsk - Ribnica, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
14:00 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
15:30 Rokomet: PSG - Celje, ponovitev
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
16:55 Hokej na ledu: Mountfield - Graz, živo
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
19:40 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, živo
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
21:45 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, danes