TV spored ŠPORT TV 2


24. maj 2020 - 30. maj 2020
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 33. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
00:45 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
03:00 Nogomet: Havre - Guingamp, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Lyon - Nice, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
08:45 Nogomet: STVV - Standard, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
10:30 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
12:00 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:00 Reli: Rally Magazin, 4. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
13:30 Ekstremni športi: 20. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
14:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
16:00 Košarka: Andorra - Baskonia, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
17:45 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
19:30 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
21:15 Nogomet: Lyon - Lille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev
23:15 Nogomet: Toulouse - Marseille, ponovitev