TV spored ŠPORT TV 2


30. oktober 2020 - 5. november 2020
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
00:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
01:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Nimes - PSG, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
07:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
11:00 Nogomet: Dinamo - Gorica, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
15:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
20:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
21:00 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev