TV spored ŠPORT TV 2


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
01:30 Rokomet: Metaloplastika - Zagreb, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
03:00 Nogomet: Guingamp - Valenciennes, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
07:00 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
09:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
10:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Češke, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Češke, druga dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
19:55 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, živo
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
22:00 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes
23:45 Nogomet: Genoa - Juventus, danes