Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 3

18. april 2024 - 24. april 2024

  • 01:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 01:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 01:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 01:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 01:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 02:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 02:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 02:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 02:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 02:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 06:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 08:00 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 09:15 Košarka: Krka - Podčetrtek, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 20:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 22:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev
  • 23:45 Rokomet: Granollers - Ademar, ponovitev