Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 3

18. april 2024 - 24. april 2024

  • 01:15 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 01:15 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 01:15 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 01:15 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 01:15 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 14. oddaja, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: La Rioja - Barcelona, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Ulm - Joventut, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna puška, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 13:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, mešani pari, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 14:30 Košarka: GGD Šenčur - Rogaška, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 17:55 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, živo
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 19:45 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 21:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 22:15 Nogomet: Vrhunci 24. kola, ponovitev
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes
  • 23:15 Košarka: Osmina finala: London - Ankara, danes