Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 3

18. april 2024 - 24. april 2024

  • 01:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 01:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Paderborn - Magdeburg, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 05:00 Košarka: Osmina finala: Gran Canaria - Besiktas, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 09:15 Strelstvo: Zračna puška, 10m, ženske, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:00 Strelstvo: Zračna puška, 10m, moški, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 10:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 12:30 Nogomet: Hamburger SV - Osnabrück, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 14:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:00 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 18:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 19:30 Nogomet: Hertha - Holstein Kiel, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 21:30 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev
  • 23:15 Nogomet: Schalke - St. Pauli, ponovitev