Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 3

18. april 2024 - 24. april 2024

  • 01:15 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 01:15 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 01:15 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 01:15 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 01:15 Nogomet: Hannover - Fortuna Düsseldorf, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Vitesse - Twente, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 05:00 Nogomet: Karlsruher - Greuther Fürth, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 06:45 Nogomet: PSV - Feyenoord, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 08:45 Futsal: 20. oddaja, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 09:15 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 10:45 Košarka: Osmina finala: Prometey - Aris, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 12:30 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica žensk, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 13:45 Strelstvo: Zračna pištola, 10m, trojica moških, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 15:00 Košarka: GGD Šenčur - Krka, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 16:30 Nogomet: Ajax - Utrecht, ponovitev
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 18:25 Nogomet: Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock, živo
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 20:30 Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Hamburger SV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes
  • 22:30 Nogomet: Go Ahead Eagles - PSV, danes