Seznam programov

TV spored ŠPORT TV 3

18. april 2024 - 24. april 2024

  • 00:00 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 00:00 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 01:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 01:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 01:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 01:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 01:30 Rokomet: Zaglebie Lubin - Kobierzyce, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Magdeburg - Nürnberg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Magdeburg - Nürnberg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Magdeburg - Nürnberg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Magdeburg - Nürnberg, ponovitev
  • 03:00 Nogomet: Magdeburg - Nürnberg, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 05:00 Rokomet: Bidasoa Irun - Benidorm, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 06:30 Nogomet: Holstein Kiel - Karlsruher, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 08:30 Rokomet: Polfinale: Mosonmagyarovar - FTC, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 10:00 Košarka: Hopsi Polzela - LTH Castings, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 11:30 Smučarski tek: Engadin, ponovitev
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 13:25 Nogomet: Greuther Fürth - Elversberg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 15:25 Nogomet: Bochum - Freiburg, živo
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:30 Nogomet: 28. oddaja, ponovitev
  • 17:55 Rokomet: Finale, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale: Gyor - FTC, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale: Gyor - FTC, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale: Gyor - FTC, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale: Gyor - FTC, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale: Gyor - FTC, živo
  • 17:55 Rokomet: Finale, živo
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:45 Futsal: Vrhunci, ponovitev
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 19:55 Nogomet: Feyenoord - Heracles, živo
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 22:00 Motokros: VN Argentine, 1. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes
  • 23:00 Motokros: VN Argentine, 2. dirka, danes