TV spored ŠPORT TV 3


20. september 2020 - 26. september 2020
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
01:15 Nogomet: Nantes - Bordeaux, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
03:00 Nogomet: Rennes - Nantes, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
05:00 Košarka: Betis - Unicaja, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Real Madrid - Baskonia, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
08:15 Nogomet: PSG - Montpellier, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
10:15 Nogomet: Nimes - Monaco, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
12:05 Nogomet: Bordeaux - Marseille, ponovitev
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
14:00 Nogomet: Sydney FC - Western United, danes
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
16:00 Nogomet: Lille - Rennes, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
17:50 Hokej na ledu: Colorado - Arizona, druga tekma, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
19:45 Nogomet: St. Etienne - Marseille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
21:30 Nogomet: Angers - Lille, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev
23:20 Speedway: Masarna - Indianerna, ponovitev