TV spored ŠPORT TV 3


9. avgust 2020 - 15. avgust 2020
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
01:30 Nogomet: Udinese - Lazio, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:05 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Winnipeg, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
08:45 Rokomet: Beijing Sport University - Tatran Prešov, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
10:15 Hokej na ledu: Minnesota - New York Islanders, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
12:15 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
13:50 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
15:50 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Brescia, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
19:45 Motokros: VN Mehike, prva dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
20:45 Motokros: VN Mehike, druga dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
21:45 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
22:45 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev
23:45 Nogomet: Vrhunci 33. kola, ponovitev