TV spored ŠPORT TV 3


10. december 2019 - 16. december 2019
00:45 Magazin: 51. oddaja, ponovitev
00:45 Magazin: 51. oddaja, ponovitev
00:45 Magazin: 51. oddaja, ponovitev
00:45 Magazin: 51. oddaja, ponovitev
00:45 Magazin: 51. oddaja, ponovitev
01:15 Nogomet: Argentina - Urugvaj, ponovitev
01:15 Nogomet: Argentina - Urugvaj, ponovitev
01:15 Nogomet: Argentina - Urugvaj, ponovitev
01:15 Nogomet: Argentina - Urugvaj, ponovitev
01:15 Nogomet: Argentina - Urugvaj, ponovitev
03:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
03:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
03:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
03:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
03:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
04:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
04:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
05:00 Rokomet: Rostov-Don - Bucuresti, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
06:30 Rokomet: Esbjerg - Lublin, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
08:00 Rokomet: Montpellier - Motor Zaporožje, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
09:30 Rokomet: Elverum - Pick Szeged, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
11:00 Rokomet: PSG - Flensburg, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
12:30 Rokomet: Veszprem - Meshkov Brest, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
14:00 Rokomet: Kielce - Vardar, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
15:30 Rokomet: Krim - Savehof, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:00 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
17:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
18:00 Nogomet: Brazilija - Južna Koreja, danes
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
19:55 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, živo
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, ženske, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes
23:30 Strelstvo: Puška 50m, trojni položaj, moški, danes