TV spored ŠPORT TV 3


21. oktober 2020 - 27. oktober 2020
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
01:15 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
03:00 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
04:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
07:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
09:00 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:00 Avtomobilizem: Wackersdorf, Vrhunci, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
13:30 Nogomet: Brest - Lorient, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 38. oddaja, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
17:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:00 Gorski teki: 7. oddaja, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
19:30 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
21:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Dackarna - Indianerna, danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes
23:15 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , danes