TV spored ŠPORT TV 3


21. oktober 2020 - 27. oktober 2020
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:15 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
01:15 Nogomet: Metz - Reims, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
03:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
04:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
05:00 Reli: Turčija, 1. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
06:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
07:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
08:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
09:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
10:30 Nogomet: Marseille - Lille, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
12:30 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
13:30 Nogomet: Nantes - St. Etienne, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
15:15 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
16:55 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:20 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
18:15 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
20:00 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev