TV spored ŠPORT TV 3


21. oktober 2020 - 27. oktober 2020
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
00:30 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoved 2. kola, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
02:00 Avtomobilizem: Vrhunci, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
05:00 Speedway: Četrtfinale: Indianerna - Dackarna, ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
06:30 Speedway: Četrtfinale: Rospiggarna - Vaestervik , ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
08:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Emilije Romanije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:00 Futsal: 4. oddaja, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
14:15 Košarka: Real Madrid - Zaragoza, ponovitev
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
16:00 Hokej na ledu: Finale: Dallas - Tampa Bay, četrta tekma, danes
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
17:55 Nogomet: Sampdoria - Benevento, živo
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 39. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:30 Ekstremni športi: 9. oddaja, ponovitev
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Gent - Oud-Heverlee Leuven, živo
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
20:40 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Torino - Atalanta, danes
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
22:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev